Ako si vybrať tú správnu kabelku?

Každá žena chce vyzerať čo najlepšie a aj výber správnej kabelky môže našu krásu veľmi ovplyvniť.

kabelka

Aký tvar kabelky sa bude najviac hodiť k Vašej postave?

Pri výbere kabelky neberte na začiatok ako hlavné kritérium módne trendy. Vaša kabelka by mala vždy perfektne dopĺňať Vašu postavu tak, aby vynikla Vaša osobnosť.

V prípade, že ste vysoká a štíhla, oválne alebo štvorcové kabelky budú pre Vás tou najlepšou voľbou. Ak ste menšia a plnších tvarov, tak zvoľte typ kabelky pripomínajúci fľašku. Módne batohy, nie veľmi veľké, sa hodia pre každú ženu bez ohľadu na typ postavy.

Veľmi malé kabelky pre ženy plnšej postavy nie sú najlepšou voľbou.

Veľa kabeliek ponúka majiteľkám nastavenie dĺžky uší, túto možnosť určite využijete. Väčšie kabelky by nikdy nemali prekrývať oblasť bokov. Ak to bude možné, skráťte si dĺžku tak, aby kabelka končila v oblasti pásu. Ak nosíte batohy, tak by nemali prekrývať vaše pozadie. Je vhodné upraviť popruhy tak, aby váš batoh končil nad pásom. Nosenie batohu potom vyzerá veľmi zaujímavo, nezaťažuje toľko spodnú časť chrbta a zároveň vás núti mať vzpriamenú pozíciu, čo priaznivo ovplyvňuje vašu chrbticu.kabelka

Akú farbu kabelky si vybrať?

V súčasnej dobe môžeme nájsť v obchodoch veľké množstvo kabeliek nielen rôznych tvarov, ale tiež kabelky rôznych farieb. Toto je príjemné zistenie, lebo už nemusíme mať iba kabelku jednej farby, ktorá sa hodí ku každému oblečeniu.

Ak sa rada obliekate do modrej, oranžovej alebo zelenej, kabelka toho istého odtieňu alebo podobného bude určite skvelým doplnkom.

Aj keď kabelky s motívom ovocia napr. čerešne, jablka alebo broskyne sú veľmi populárne, kabelka bez vzoru je praktickejšia a kombinácia s oblečením ja ľahšia. Ak sa však rada obliekate do jednofarebných odtieňov, tak výrazná kabelka bude tou pravou voľbou.

Každé ročné obdobie má tiež svoje obľúbené farby. Na jar je obľúbená zelená, zatiaľ čo na jeseň sú to odtiene červenej a oranžovej. V priebehu zimy je farebnou kráľovnou biela a všetky odtiene modrej.

Farba kabelky je klasika, ktorá sa hodí ku každému odevu. Hnedé kabelky sú tiež stále populárne, ale je vhodné ich kombinovať s odevom v rôznych odtieňoch hnedej alebo béžovej.Z akého materiálu si mám kabelku vybrať?

Kabelky z kože sú módne stálice a vždy sa hodia ku každému druhu oblečenia. Ak nie je koža vaša favoritka, tak je možné si vybrať kabelku zo širokej škály iných materiálov. Plátenné rovnako ako kombinácia látky a kože sú štýlové a je možné v nich nájsť skutočne skvosty. Kabelky zo slamy alebo podobných materiálov sú jednoduché a sú skvelým doplnkom letného oblečenia. Navyše sa hodia tieto kabelky k šatám akejkoľvek farby.Čo o Vás prezradí vaša kabelka?

Človeka môžeme čiastočne charakterizovať nielen podľa toho ako sa oblieka, ale tiež podľa toho, aké doplnky používa a akým spôsobom nosí kabelku.

Je ťažké uveriť tomu, že je možné čiastočne rozpoznať charakter ženy práve podľa toho, ako nosí alebo drží kabelku. Nižšie vám objasníme čo hovoria jednotlivé typy kabeliek, farieb a štýlu nosenia o ich majiteľkách.kabelka

Štýl nosenia kabelky a typ kabelky

V podpaží - kabelky, ktoré majú malé uši, ale sú tak malé, že pevne zapadnú pod rameno charakterizujú sofistikovanú a vzdelanú ženu. Typické prevažne pre manažérky, alebo ženy vo vyššom postavení.

Objemné, veľké, alebo športové kabelky sú typické pre mladé ženy. Sú typické pre ženy, ktoré nosia rady veľa vecí napr. knihy, zložky a potrebujú v kabelke veľa miesta. Tento typ kabeliek využívajú hlavne praktické a športové ženy.

Kožené kabelky s veľkými sponami, strapcami a množstvom kapsičiek predstavujú nespútanú ženu, Tieto ženy sú rýchle v rozhodovaní a dokážu využiť situáciu. Veľké množstvo kapsičiek a strapcov môže niekedy pôsobiť negatívne.Farby kabeliek

Veselé farby kabeliek ako ružová, fialová, modrá alebo zelená sú nosené prevažne ženami, ktoré sú veselé, priateľské a zábavné. Hlavne ženy, ktoré majú rady spoločnosť a neboja sa komunikácie s cudzími ľuďmi, budú preferovať tento typ kabeliek.

Hnedá a čierna farba kabeliek je typická hlavne pre rozvážnejšie ženy, ktoré môžu niekedy pôsobiť uzavreto, čo nemusí byť vždy pravdou. Tieto farby kabelky môžu charakterizovať ženu, ktorá je na začiatku trochu nesmelá, ale po pár minútach sa otvorí a je veľmi priateľská.

Typy a farby kabeliek o svojich nositeľkách veľa povedia, preto vždy vyberajte opatrne. A nezabudnite, že vždy si môžete vybrať viac ako jeden štýl kabelky. Lebo jeden deň si môžete pripadať ako rezervovaná nesmelá žena, a hneď druhý deň ako nespútaná kráska. Je prirodzené chcieť rôznorodé veci vo svojom živote, tak prečo nezačať správnou kabelkou.

Copyright © 2018 ZARRA - Eshop s módnymi doplnkami | abWEB.sk tvorba web stránok | Grafický návrh abWEB.sk